Zapowiedź 25. kolejki

Grając zupełnie o nic piłkarze Orkanu Konarzewo zmierzą się w niedzielę z wiceliderem A-klasy poznańskiej - Koroną Bukowiec. Piłkarze z Bukowca ciągle liczą na bezpośredni awans do Klasy Okręgowej.

Orkan Konarzewo po zeszłotygodniowej zaskakującej i frapującej porażce z Ogrolem Wojnowice 2-4 stracił szanse na awans do Klasy Okręgowej. Konarzewianie są źli na siebie i na to w jaki sposób stracili okazję na promocję do "okręgówki". Dodajmy, że dzieje się tak już trzeci rok z rzędu. W zawodnikach z Konarzewa obudziła się sportowa złość, którą pozytywnie będzie można wykorzystać w spotkaniu z Koroną Bukowiec.

Jeszcze kilka kolejek temu wydawało się, że to będzie bezpośredni mecz o awans. Niestety, nasze słabe wyniki sprawiły, że to będzie mecz o awans ale tylko dla Korony Bukowiec. Piłkarze z miejscowości koło Nowego Tomyśla pokazują jednak chwiejną dyspozycję. Potrafią wygrywać ciężkie pojedynki, ale również nie unikają bolesnych porażek, szczególnie w meczach na swoim terenie (m.in. blamaż z TS Gminy Kamieniec 1-3). Dla Korony Bukowiec mecz w Konarzewie ma kluczowe znaczenie tzw. spotkanie o wszystko.W zeszły weekend Koronę wyprzedził Huragan Łomnica, ale tylko korzystniejszym bilansem bramkowym. Zapowiada się jeszcze sporo emocji w batalii o awans do "okręgówki" - szkoda tylko, że bez naszego udziału.

Misją dla Orkanu jest pomścić zeszłotygodniową porażkę i poprawić sobie humory u shcyłku nieudanego sezonu. Misją dla Korony Bukowiec jest przedewszystkim wygrać i zaapikować Orkanowi jak największą ilość bramek bo te będą miały główne znczenie w kontekście awansu. Kto wygra tą rywalizację - grający "na luzie" konarzewianie czy Korona "pod presją" ? Spotkanie na Stadionie Gminnym w Konarzewie, w niedzielę, o godz. 14.00. To ostatni mecz tego seoznu w Konarzewie.

Dzień wcześniej zagrają rezerwy Orkanu Konarzewo. Zawodnicy naszego drugiego zespołu zmierzą się z Poznaniem FC. Spotkanie na Stadionie Gminnym w Konarzewie, w sobotę, o godz. 16.00.

 Powrót