Zapowiedź 14. kolejki

Po dówch kolejkach ligowej wegetacji (mecze zweryfikowane na korzyść Orkanu po 3-0) i zimowej przerwie przygotowawczej, piłkarze seniorskiej ekipy Orkanu Konarzewo wreszcie wybiegną na mecz o punkty, w Manieczkach. Juniorzy zmierzą się na wyjeździe z Sokołem Rakoniewice.

Seniorów już na otwarcie rundy wiosennej czeka ciężkie spotkanie. Orkan Manieczki to rywal średniej klasy, co odzwierciedla tabela, ale na własnym boisku grać potrafi. Mecze w okolicach Śremu zawsze do łatwych nie należały. Jesienią graliśmy w Brodnicy z tamtejszą Polonią i po emocjoinującym widowisku, z trudem, zwyciężyliśmy 2-0. Okoliczności niedzielnego spotkania będą bardzo analogiczne. Tym bardziej, że Orkan Manieczki ciągle ma w pamięci druzgocącą porażkę w Konarzewie 1-7.

Na pewno pojawi się sporo kibiców z Manieczek, liczymy też na wsparcie kibiców z Konarzewa. Zapowiada się ciekawy mecz i serdecznie na niego zapraszamy na boisko wiejskie w Manieczkach, w niedzielę, o godz. 16.00.

Juniorzy, aby umocnić swoją pozycję w śrdoku tabeli powinni wywieść jakieś punkty z Rakoniewic, gdzie w sobotę o godz. 13.00 powinni zagrać z tamtejszym Sokołem. Mecz przełożono z powodu niedyspozycji boiska w Rakoniewicach (ulewa zalała płytę boiska).  Rywal to zespół zdecydowanie w zasięgu piłkarzy z Konarzewa. Jesienią doznał w Konarzewie porażki 0-3 i mamy nadzieję, że i tym razem nie będzie miał powodów do radości. Orkan tymczasem chce zrehabilitować się za zeszłotygodniową porażkę w Konarzewie z Patrią Buk 2-5.

 Powrót